Akce AWARD******// pravý vlas

Kód: 204-15294
Výprodej
Neohodnoceno
16 690 Kč –16 %
AWARD******//
16 690 Kč –16 % 13 990 Kč

Zvolte variantu

FOTO - barva: chocolate mix, sandyblonde rooted

Detailní informace

Barva Hair Power: lightcoffee rooted
Skladem | 204-15294
16 690 Kč
13 990 Kč

Detailní popis produktu

Model AWARD ******// je vybaven nejvyšší možnou kvalitou podšití, a to z monofilamentu, který dokonale napodobuje liskou kůži a každý vlas byl na paruku ručně napoutkován.  Tento model je vybaven dvojitou filmovou ofinkou, která zasahuje až k ušním partiím. Ofinka je vyrobena  také z monofilamentu, proto ani při bližším pohledu není patrné, že jde o paruku.  Při nasazování paruky s tímto vybavením nikdy nevyvíjejte přílišný tah na monofil, došlo by k jeho nevratnému poškození. Podklad by se roztrhnul a vlas by začal vypadávat. V měkkém látkovém podšití na spáncích jsou umístěny kovové pružinky, které slouží k dokonalému přilnutí paruky k hlavě. Velikost paruky je univerzální a vyhovuje 98% evropské populace žen. Menší velikostní rozdíly lze korigovat gumičkami v zadní části paruky, které jsou ukončené suchými zipy pro utažení nebo povolení.

K umývání paruky používejte výhradně originální vlasovou kosmetiku určenou na pravý vlas, která vlas regeneruje a oživuje. V žádném případě nepoužívejte běžnou vlasovou kosmetiku na živý rostlý vlas. Vzhledem k odlišnému chemickému složení by došlo k nevratnému poškození vlákna, které by ztratilo svůj lesk, vysušilo by se a začalo by se lámat a vypadávat.  Proto doporučujeme používat SHAMPOO, BALSAM a CARE&REPAIR - ten je potřeba používat hned od začátku a po každém nošení jím paruku prostříkat.  Je to prevence proti zacuchávání, působení UV záření a dalším vnějším vlivům. Co se týče použití laku na vlasy, je opět nutné používat lak určený na pravý, avšak neživý vlas, např. HAIRSPRAY, neboť při použití laku na pravý vlas dochází k tzv. vyžírání barvy a na vlasech vznikají světlé tečky, což je ověřeno mnoha roky praxe s modely z pravých vlasů.

U  tohoto modelu naleznete provedení barev ve variantě  ROOTED, které vytváří efekt přirozeně odrůstajících vlasů (odrosty), tak i provedení barev ve variantě MIX, neboli kombinaci několika základních barev do požadovaného odstínu (melír), přičemž  barva je  stejná od kořínků až po konečky vlasů.

Doplňkové parametry

Kategorie: pure!power
Typ vlasu: pravý vlas
Délka vlasu: krátké
Textura vlasu: rovné
Velikost: univerzální
Tepelná úprava: ano
Mytí: originální kosmetika
Použití laku na vlasy: ano - originální kosmetika pravý/umělý vlas
Možnost obarvit: ne
Kolekce: Pure!Power