Akce IMPULSE****/ pravý + tepelně upravitelný vlas

Kód: 849-9690
Výprodej
Neohodnoceno
19 990 Kč –7 %
IMPULSE****/ pravý + umělý vlas
19 990 Kč –7 % 18 550 Kč

Zvolte variantu

Paruka ve vysoké kvalitě z pravého vlasu + speciálního umělého vlákna. Lze tepelně upravovat - fenovat a kulmovat.

 

Detailní informace

Barva Prime Power: stonegrey mix
Skladem | 849-9690
19 990 Kč
18 550 Kč

Detailní popis produktu

Tento model uspokojí nároky i nejnáročnějších zákaznic. Je zhotoven z pravého vlasu v kvalitě remy v kombinaci s vlasem umělým. Tento umělý vlas byl speciálně vyvinut parukovým průmyslem pro výrobu paruk z kombinovaného materiálu. Model má vlastnosti pravého vlasu ale cena je díky této nové technologii poměrně nižší. Paruky jsou odlehčené a velice pečlivě ručně zpracované. K mytí se používá speciální vlasová kosmetika na pravý ale neživý vlas. Paruku lze kadeřnicky upravovat při teplotě 160 - 180 stupňů C. Jediný rozdíl oproti pravému vlasu je ten, že materiál je stálobarevný, paruku nelze barvit.

Paruka má monofilové podšití, které imituje lidskou pokožku, takže ani při blízkém kontaktu nelze poznat, že jde o paruku.

****/ - ručně napoutkovaný vlas na monofilu v kombinaci tresse (měkké látkové podšití) v zadní části. Tento model má  Lace front - filmovou ofinku z velice jemného monofilu, takže lze vlasy vyčesat z čela aniž je patrné, že jde o paruku. Tento prvek byl vivinut filmovým průmyslem.  Na spáncích jsou v měkkém látkovém podšití zakomponovány kovové pružinky, které slouží k lepšímu přilnutí paruky k hlavě. Velikost je univerzální a vyhovuje 95% evropských žen. menší velikostní rozdíly lze korigovat gumičkami ukončenými suchými zipy v zadní části modelu. Rada: před nasazením paruky doporučujeme stáhnout vlasy síťkou. Pro citlivou pokožku doporučujeme pod paruku jemnou čepičku z bambusového vlákna - Wig cap bamboo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Paruky Prime Power
Typ vlasu: umělý i pravý vlas
Velikost: univerzální
Tepelná úprava: ano
Mytí: originální kosmetika
Použití laku na vlasy: ano - originální kosmetika pravý/umělý vlas