Akce LOAD *** umělý vlas

Kód: 152-3491
Výprodej
Neohodnoceno
3 990 Kč –10 %
Load *** umělý vlas
3 990 Kč –10 % 3 590 Kč

Zvolte variantu

FOTO - barva: hotchilli rooted

Tato paruka je na eshopu k dispozici pouze do vyprodání zásob. Model, který je střihově i tvarově podobný:  CAT**// paruky Hair Power, viz poslední foto.

Detailní informace

Barva Perucci: hotginger mix
Skladem | 152-3491
3 990 Kč
3 590 Kč

Detailní popis produktu

Když tuto paruku položíte vedle paruky z pravého vlasu, těžko poznáte rozdíl v kvalitě vlasu. Jde o velice kvalitní umělé vlákno v přirozených i odvážnějších barevných variacích. Jelikož je v současnosti i přes nastupující nové barevné trendy velice oblíbené provedení /rooted = odrosty, kdy se vlas postupně od kořínků zesvětluje, designeři tohoto modelu jich pro vás připravili 6 z 10-ti vyráběných barevných variant. Paruka je označena třemi hvězdičkami, což znamená, že je kousek monofilu (imitace kůže) umístěn v čepičce pro pěkný tvar účesu a z monofilu je vyrobena také pěšinka pro přirozený efekt při blízkém kontaktu. U tohoto modelu byla nově použita speciální technologie natáčení do volných vln, každý pramínek je zpracován odděleně, takže výsledný efekt je velice přirozený a účes působí naprosto přirozeně a dokonale. Paruka působí velice vzdušně a struktura vln vás prostě nadchne! Vlny si zachovávají svůj odlehčený a přirozený charakter i po umytí.

Podšití je tresse - měkké, látkové. Ve spánkových partiách jsou umístěny kovové pružinky, které zabezpečují dokonalé přilnutí k hlavě. V zadní části jsou gumičky se suchými zipy, jejichž pomocí lze provádět menší velikostní korektury. Velikost paruky je standardní evropská a vyhovuje 98% populace.

K mytí paruky z umělého vlasu používejte pouze originální vlasovou kosmetiku s obsahem kaučuku. Pokud by jste použili přípravky na humánní rostlý vlas, který má zcela jiné chemické složení, došlo by k nevratnému poničení modelu. Jelikož jde o model z dlouhých vlasů, které jsou choulostivější vzhledem k délce vlasů na otěr o krk, límec, opěrku v autě ap., doporučujeme používat k regeneraci kompletní řadu. SHAMPOO, BALSAM - vrací lesk a měkkost, CONDITIONER - tím je potřeba po každém nošení a to hned od začátku bohatě model nasucho prostříkat jako prevenci proti zacuchávání a krepatění. Po každém umytí impregnujte konce vláken olejíčkem HAIR-TIP-LIQUID. Ten vlákno obalí a to je pak rezistentnější proti otěru. Pokud chcete dosáhnout efektu "mokré trvalé" můžete použít speciální STYLING GEL z naší nabídky. Pro větší objem je vhodný STYLING SCHAUM - pěna. K česání používejte pouze kovové hřebeny, které neelektrizují. Šetrnější je rozčesávání prsty.

Pokud se budete o svůj model dobře starat, přinese vám mnoho radosti a budete se v něm dobře cítit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doprodej Perucci
Typ vlasu: umělý vlas
Délka vlasu: polodlouhé
Textura vlasu: vlnité/kudrnaté
Velikost: univerzální
Tepelná úprava: ne
Mytí: originální kosmetika
Použití laku na vlasy: ano - originální kosmetika pravý/umělý vlas
Možnost obarvit: ne
Kolekce: Perucci