Akce ROGER Sport 2.0 ****/

Kód: 321-4221
Výprodej
Neohodnoceno
6 290 Kč –19 %
ROGER Sport 2.0 ****/
6 290 Kč –19 % 5 090 Kč

Zvolte variantu

FOTO - barva:M38s

Detailní informace

Barva hairMANia: M17S
Skladem | 321-4221
6 290 Kč
5 090 Kč

Detailní popis produktu

Paruka je zhotovena z vysoce kvalitního umělého vlasu. Montura = podšití paruky je zhotoveno z měkkého tylu v kombinaci s tresse = látkovým podšitím v zadní části. Označení 2.0 znamená, že základním materiálem pro podšití je jemný tyl. Nad čelem je paruka vybavena monofilovou ofinkou tzv-Lace front, nebo-li filmovou ofinkou, kterou lze kadeřnicky upravit podle individuálních požadavků. Tato ofinka simuluje vyrůstání vlasů přímo z pokožky čela, takže ani při blízkém kontaktu není zjevné, že se jedná o paruku. Menší velikostní rozdíly lze korigovat gumičkami ukončenými suchými zipy v zadní části modelu. Ve spánkových partiích jsou v látkovém podšití zakomponovány kovové pružinky, které napomáhají lepšímu přilnutí paruky k hlavě.

K mytí paruky z umělého vlasu používejte zásadně originální vlasovou kosmetiku na umělé vlákno. Obsahuje kaučukové směsi, které umělý vlas regenerují. Pro základní péči doporučujeme SHAMPOO, BALSAM - pro změkčení vlákna a CONDITIONER. Ten používejte hned po prvním nošení k prostříkání modelu. Je to ochrana proti vnějším vlivům a elektrizování a usnadňuje rozčesávání.

Umělý vlas je stálobarevný, nelze jej barvit ani tepelně stylovat - fenovat, kulmovat. Má ale automatickou paměť, takže se po umytí a uschnutí při pokojové teplotě vrátí do původního tvaru účesu.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánské paruky HAIRforMANce
Typ vlasu: umělý vlas
Délka vlasu: krátké
Textura vlasu: rovné
Velikost: univerzální
Tepelná úprava: ne
Mytí: originální kosmetika
Použití laku na vlasy: ano - originální kosmetika pravý/umělý vlas
Možnost obarvit: ne
Kolekce: HAIRforMANce