Akce TOM Sport */

Kód: 532-16031
Výprodej
Neohodnoceno
4 490 Kč –15 %
TOM Sport */
4 490 Kč –15 % 3 790 Kč

Zvolte variantu

FOTO- barva: M36s

Detailní informace

Barva hairMANia: M7S
Skladem | 532-16031
4 490 Kč
3 790 Kč

Detailní popis produktu

Paruka zhotovená z vysoce kvalitního umělého vlasu je strojově napoutkována na látkovém podšití = tresse. Nad čelem je kousek monofilamentu, tzv. Lace front = filmová ofinka, která simuluje vyrůstání vlasu z pokožky nad čelem, takže ani při blízkém kontaktu nelze poznat, že se jedná o paruku. Velikost lze upravit gumičkami ukončenými suchými zipy v zadní části modelu. Na spáncích jsou v měkkém látkovém podšití zakomponovány kovové pružinky, které napomáhají lepšímu přilnutí paruky k hlavě.

Paruka je zhotovena z umělého vlákna, takže k jejímu mytí je potřeba používat speciální vlasovou kosmetiku s obsahem kaučukových směsí, které umělý vlas regenerují.

Pro základní péči doporučujeme: SHAMPOO, BALSAM - ve vodní lázni vlas změkčí a CONDITIONER, k prostříkání jako ochranu proti vnějším vlivům, zacuchávání a elektrizování.

Umělý vlas je stálobarevný, nelze jej barvit ani tepelně upravovat - fenovat, kulmovat. Na rozdíl od vlasu pravého má ale automatickou paměť, takže se po umytí a uschnutí při pokojové teplotě vrátí nazpět do původního tvaru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánské paruky HAIRforMANce
Typ vlasu: umělý vlas
Délka vlasu: krátké
Textura vlasu: rovné
Velikost: univerzální
Tepelná úprava: ne
Mytí: originální kosmetika
Použití laku na vlasy: ano - originální kosmetika pravý/umělý vlas
Možnost obarvit: ne
Kolekce: HAIRforMANce