FAMOUS****/ pravý vlas

Kód: 1089-17757
Neohodnoceno
18 990 Kč

Zvolte variantu

Foto - barva: chocolate mix

Montura - podšití: 15 x 17 cm, délka vlasu : 30 - 32 cm

Jedná se o toupet zhotovený z pravého REMY vlasu.

Detailní informace

Barva Top Power: sandyblonde mix
Skladem | 1089-17757
18 990 Kč

Detailní popis produktu

Pravý vlas v nejvyšší kvalitě Remy. Označení kvality Remy znamená, že jde o pravý vlas, který byl ustřižen v culíku a nikoliv ze sbíraných vlasů. To zaručuje, že vlasové šupinky jdou jedním směrem a tudíž nedochází k masivnímu zacuchávání  jako u vlasů sbíraných.

Montura 15 x 17 cm. Délka vlasu 30 - 32 cm. Lehoučké monofilové podšití, které naprosto dokonale simuluje lidskou pokožku. Upevnění na 4 cvakačky. Tato vložka do vlasů je určena ženám s kratším účesem, např.rovné mikádo které lze zhustit v místech kde vzniká lysinka. Ale jelikož lze s pravým vlasem pracovat i při vyšší teplotě cca 160 stupňů (kulmování, fenovaní, žehlení) lze tento typ toupetu použít i pro vlas zvlněný. Poutkování vlasu je 100% ruční práce.

Umývejte vždy pouze v originální vlasové kosmetice určené pro pravý ale neživý vlas. Pokud by jste používali běžnou vlasovou kosmetiku, došlo by postupně k vysušení, ztrátě lesku a následnému lámání a vypadávání vlasů. Běžná vlasová kosmetika obsahuje alkoholové směsi, které by váš model nevratně poničily.Doporučujeme: SHAMPOO human hair, BALSAM human hair a CARE§REPAIR human hair - tím je potřeba po každém nošení a to hned od začátku toupet nasucho prostříkat. Je to prevence proti zacuchávání a krepatění. Ideální je po každém umytí impregnovat konce vlasu olejíčkem HAIR-TIP-LIQUID aby byl rezistentnější proti otěru. Doporučujeme regeneraci přípravkem HUMAN INTENSIVE RECOVERY MASK.

Doplňkové parametry

Kategorie: Toupety z pravého vlasu
Typ vlasu: pravý vlas
Délka vlasu: polodlouhé
Textura vlasu: rovné
Tepelná úprava: ano
Mytí: originální kosmetika
Použití laku na vlasy: ano - originální kosmetika pravý/umělý vlas
Možnost obarvit: ne
Kolekce: Top Power