Akce NEW YORK mono ****// umělý vlas

Kód: 346-9790
Akce Výprodej
Neohodnoceno
6 190 Kč –35 %
NEW YORK mono ****// umělý vlas (Barva Hair Power hazelnut mix)
6 190 Kč –35 % 3 990 Kč

Zvolte variantu

FOTO - barva: lightcaramel rooted

Detailní informace

Barva Hair Power: hazelnut mix
Skladem | 346-9790
6 190 Kč
3 990 Kč

Detailní popis produktu

Tato "mono" varianta modelu zaručuje vysoký komfort nošení. Čtyři hvězdičky označují, že celá přední část paruky je z monofilamentu což je imitace kůže, nad čelem je zdvojená Lace front - "filmová monofilová ofinka",která je přes spánkové partie prodloužena až k ušním partiím. Díky ní lze vyčesat vlasy z čela, aniž by bylo poznat, že jde o paruku. Jde o simulaci vyrůstání vlasu přímo z pokožky. Lace front je možné individuálně sestřihnout podle výšky a tvaru čela. Zadní část paruky je z měkké látkové tresse. V tom jsou na spáncích zakomponovány kovové pružinky, jejichž pomocí model dokonale přilne k hlavě. Velikost je standardní evropská, vyhovuje 98% žen. menší velikostní nuance lze regulovat gumičkami se suchými zipy v zadní části modelu.

Aby váš model zůstal dlouho jako nový, používejte výhradně speciální vlasovou kosmetiku s obsahem kaučuku, která je určena pro mytí umělého vlasu. Doporučujeme: SHAMPOO, BALSAM - pro hebkost a přirozený lesk, CONDITIONER - tím je potřeba po každém nošení a to hned od začátku model nasucho prostříkat. Po každém umytí impregnujte konce vláken namáhané otěrem o krk, límec nebo sedačku v autě ap. olejíčkem HAIR-TIP-LIQUID. Oba poslední přípravky jsou prevencí proti zacuchávání a následnému nevratnému krepatění v důsledku otěru.

Aby váš model vypadal jako rozcuch na fotografii, je potřeba jej vystilingovat přípravkem STYLING GEL určeným pro úpravu umělého vlasu

Nadstandardní model za skvělou cenu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Paruky Raquel Welch
Typ vlasu: umělý vlas
Délka vlasu: krátké
Textura vlasu: rovné
Velikost: univerzální
Tepelná úprava: ne
Mytí: originální kosmetika
Použití laku na vlasy: ano - originální kosmetika pravý/umělý vlas
Možnost obarvit: ne
Kolekce: Raquel Welch