paruka Envy *

Kód: 1607/BER
Neohodnoceno
4 760 Kč

Zvolte variantu

materiál : umělé vlákno

zobrazený odstín : flame

velikost běžná 54 - 56 cm

Detailní informace

Odstín: brown
Momentálně nedostupné | 1607/BLA
4 760 Kč
Odstín: flame
Momentálně nedostupné | 1607/HAZ
4 760 Kč
Odstín: caramel kiss
Momentálně nedostupné | 1607/ESP
4 760 Kč
Odstín: dark brown
Momentálně nedostupné | 1607/HOT
4 760 Kč
Odstín: dark chocolate
Momentálně nedostupné | 1607/CHO
4 760 Kč
Odstín: venice blonde rooted
Momentálně nedostupné | 1607/DAR
4 760 Kč
Odstín: chocolate
Momentálně nedostupné | 1607/MOC
4 760 Kč
Odstín: champagne rooted
Momentálně nedostupné | 1607/NOU
4 760 Kč
Odstín: bernstein
Momentálně nedostupné | 1607/BER
4 760 Kč
Odstín: coffee
Momentálně nedostupné | 1607/COF
4 760 Kč
Odstín: lightbernstein rooted
Momentálně nedostupné | 1607/LIG
4 760 Kč
Odstín: sandyblonde rooted
Momentálně nedostupné | 1607/SAN
4 760 Kč

Detailní popis produktu

Model Envy * je paruka ze základní řady modelů .Zpracování je jednodušší, ale kvalitní, je celotressovaná,  což je strojové podšití jemnou látkou, na kterou se našívají trsy vlasů tak, aby nošení paruky bylo komfortní i pro zákaznice s citlivou pokožkou.

Jedná se o strojovou výrobu. Model má  přirozený vzhled běžného účesu. Tento výrobní postup je velmi oblíbený u levnějších modelů a nahrazuje drahou lidskou práci. Tressy jsou pevné, vlas nevypadává a velmi dobře odolává všem úkonům běžné úpravy paruk.

Vlákno je umělé, proto nelze paruku tepelně upravovat - fénovat,  kulmovat či žehlit. Výrobek nelze dobarvovat,  při výběru barevné kombinace je třeba počítat s touto skutečností. Vlasové barvy na umělé vlákno nechytají a mohou vytvářet nepěkné fleky, vlákno může chumlatět a plstnatět díky chemických reakcím při násilném otevírání vlasu.

Velikost paruky je běžná, dá se upravit upínacím systémem na temeni hlavy tak, aby paruka dobře držela a neklouzala.

Při péči o paruky používejte výhradně originální vlasovou kosmetiku dodávanou s výrobkem. Neručíme za  alternativní kosmetické výrobky nakupované ať již na internetu nebo u jiných prodejců. Každý přípravek má své specifické složení a jeho působení na vlas může výrobek poškodit. V žádném případě nepoužívejte běžnou vlasovou kosmetiku na živý  vlas, mohlo by dojít k poškozený vlasu či účesu. Lidský vlas má jinou strukturu než umělé vlákno a k výrobě pečujících přípravků se používají odlišné sloučeniny - hlavně na bázi louhu a tuků. Vlákno Vaší paruky by mohlo zchumlovatět, lámat se a ztratit svoji barevnou stálost.

Vždy používejte kompletní řadu péče o vlas - šampon, balzám i kondicioner - jen tak Vám bude paruka dlouho a kvalitně sloužit. Šampon jemně čistí prach a pevné nečistoty, které paruka nachytá, balzám změkčuje a regeneruje vlákno tak, aby si uchovalo barvu a tvar účesu, kondicioner funguje jako přirozená obrana vlasu před vysycháním, lámáním a zacucháváním. Má také UV filtr a tedy chrání i zachování barevného odstínu před vyblednutím, lak fixuje  a chrání před sluníčkem díky UV filtru.

Barevné provedení modelu zahrnuje jak barvy základní, tak běžné melíry. Vlasy vypadají věrně a velmi slušivě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Paruky
Záruka: 2 roky