Akce AURA ****** //

Kód: 193-15580
Výprodej
Neohodnoceno
6 990 Kč

Zvolte variantu

FOTO modelka: barva 1 - hazelnut mix,
                         barva 2 - darksand mix 
Luxusní paruka s perfektní střihovou úpravou a novou technologií zpracování uspokojí i tu nejnáročnější zákaznici.

Detailní informace

Barva Hair Society: chocolate mix
Skladem | 193-15580
6 990 Kč

Detailní popis produktu

Paruka nové generace s tenounkým páskem ze speciální folie nad čelem, která dokonale přilne k pokožce. Ofinka je napoutkována na průhledném monofilu, takže ani při pohledu zblízka nejde poznat, že jde o paruku. Jde o tzv. Lace front neboli "filmovou ofinku".Vlasy jakoby vyrůstají přímo z pokožky hlavy. Vlasy lze vyčesat dozadu nebo do strany bez obav, že bude vidět podšití. Paruka je neuvěřitelně lehká, váží pouhých 38 gramů, podsazení je v přední části lehoučký monofilament přecházející po v tylové podšití.

Po stranách jsou pro lepší přilnavost vsazeny vystužené měkké vsadky, které jakoby splynou s pokožkou a dají se lehce upravovat podle tvaru hlavy. V týle jsou gumičky ukončené suchými zipy, jimiž lze snadno upravovat velikost obvodu.

Technologie zpracování vlákna je naprosto dokonalá, pokud máte vedle sebe zdravý rostlý humánní vlas a toto umělé vlákno, nepoznáte rozdíl. Výhodou je, že po ošetření speciálními prostředky, které obsahují "vyživující" kaučukové směsi a po uschnutí při pokojové teplotě se vám díky automatické paměti, kterou má v sobě vlákno zakódovánu vrátí do původního tvaru účesu. Barevnost sleduje nejnovější světové trendy. Doporučujeme tvarovat přípravkem STYLING WEET GEL pro efekt mokré trvalé. Viz. www.lenastyle.cz Vlasová kosmetika

Doplňkové parametry

Kategorie: Paruky Hair Society
Typ vlasu: umělý vlas
Délka vlasu: krátké
Textura vlasu: rovné
Velikost: univerzální
Tepelná úprava: ne
Mytí: originální kosmetika
Použití laku na vlasy: ano - originální kosmetika pravý/umělý vlas
Možnost obarvit: ne
Kolekce: Hair Society