paruka Dallas new *

Kód: 1601/BLA
Neohodnoceno
4 880 Kč

Zvolte variantu

ZOBRAZENÍ BAREV MŮŽE BÝT ODLIŠNÉ OD SKUTEČNOSTI V ZÁVISLOSTI NA ROZLIŠENÍ VAŠEHO POČÍTAČE  

Zobrazený odstín - champagne root

materiál : umělé vlákno s pamětí

zpracování : tressovaná paruka

velikost :  54 - 56 cm

Detailní informace

Odstín: medium brown
Momentálně nedostupné | 1601/MOC
4 880 Kč
Odstín: caramel kiss
Momentálně nedostupné | 1601/ESP
4 880 Kč
Odstín: rooted malibu
Momentálně nedostupné | 1601/HOT2
4 880 Kč
Odstín: darkest brown
Momentálně nedostupné | 1601/CHO
4 880 Kč
Odstín: champagne
Momentálně nedostupné | 1601/HOT
4 880 Kč
Odstín: chocolate
Momentálně nedostupné | 1601/NOU
4 880 Kč
Odstín: aubergine
Momentálně nedostupné | 1601/BLA
4 880 Kč
Odstín: darkchocolate
Momentálně nedostupné | 1601/COF
4 880 Kč
Odstín: champagne rooted
Momentálně nedostupné | 1601/HAZ
4 880 Kč
Odstín: sandmulti
Momentálně nedostupné | 1601/SAN
4 880 Kč

Detailní popis produktu

* - strojové šití

Paruka Dallas * je strojově šitá tressovaná paruka. Účes je krátky, lehký a snadno tvarovatelný. Podkladem je tressovaná čepička, která nedráždí citlivou pokožku, přitom je vzdušná a zároveň pevná. Obvod paruky lze upravovat nastavením upínacího systému gumiček, které se nacházejí v zadní části paruky. Je tak vhodná pro většinu dámské populace - její velikost bude vyhovovat ženám s obvodem hlavy 54-56 cm. Barevné varianty jsou zaměřeny na kategorii žen milujících klasiku - tedy běžná základní škála a provedení MIX, což jsou kombinace přirozeného mixování jednotlivých odstínů tak, aby se dosáhlo věrohodné a přirozené barevnosti.

Vlákno je umělé, proto nelze paruku tepelně upravovat - fénovat,  kulmovat či žehlit. Výrobek nelze dobarvovat,  při výběru barevné kombinace je třeba počítat s touto skutečností. Vlasové barvy na umělé vlákno nechytají a mohou vytvářet nepěkné fleky, vlákno může chumlatět a plstnatět díky chemických reakícm při násilném otevírání vlasu.

Při péči o paruky používejte výhradně originální vlasovou kosmetiku dodávanou s výrobkem. Neručíme za  alternativní kosmetické výrobky nakupované ať již na internetu nebo u jiných prodejců. Každý přípravek má své specifické složení a jeho působení na vlas může výrobek poškodit.  V žádném případě nepoužívejte běžnou vlasovou kosmetiku na živý  vlas, mohlo by dojít k poškozený vlasu či účesu. Lidský vlas má jinou strukturu než umělé vlákno a k výrobě pečujících přípravků se používají odlišné sloučeniny - hlavně na bázi louhu a tuků. Vlákno Vaší paruky by mohlo zchumlovatět, lámat se a ztratit svoji barevnou stálost.

Vždy používejte kompletní řadu péče o vlas - šampon , balzám i kondicioner - jen tak Vám bude paruka dlouho a kvalitně sloužit. Šampon jemně čistí prach a pevné nečistoty , které paruka nachytá, balzám změkčuje a regeneruje vlákno tak , aby si uchovalo barvu a tvar účesu, kondicioner funguje jako přirozená obrana vlasu před vysycháním, lámáním a zacucháváním. Má také UV filtr a tedy chrání i zachování barevného odstínu před vyblednutím, lak fixuje  a chrání před sluníčkem díky UV filtru.